بلاگ

اخبار نخستین جشنواره ملی بناهای تاریخی ایران احیاء
مونسان در مراسم اختتامیه جشنواره عکس احیا:
ما همواره در تاریخ بودیم، هستیم و خواهیم بود/ جشنواره عکس احیا به‌صورت بین‌المللی برگزار شود

رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «فراز و فرودهای مختلفی را پشت سر گذاشتیم، اما ما همواره در تاریخ بودیم، هستیم و خواهیم بود

۰۲ تیر ۱۳۹۷

اختتامیه جشنواره عکس احیاء 20 خرداد ماه برگزار می شود

رییس شورای سیاستگذاری نخستین جشنواره ملی عکس بناهای تاریخی؛ احیاء، گفت: اختتامیه این جشنواره باحضور دکترمونسان معاون رییس­جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع­دستی و گردشگری ساعت 16 چهارشنبه 20 خرداد ماه در محل همایش­های این سازمان برگزار می شود.

۲۸ خرداد ۱۳۹۷
دبیر جشنواره خبر داد:
روند صعودی ارسال عکس ها به اولین جشنواره ملی عکس «احیاء» در روزهای پایانی

 

 

دبیر جشنواره اولین جشنواره عکس بناهای تاریخی«احیاء»، گفت: با توجه به اینکه کمتر از سه  روز به پایان جشنواره عکس بناهای تاریخی احیاء زمان باقی مانده است، پیش بینی می شود حجم آثار ارسالی به این جشنواره روند صعودی قابل توجهی یابد.

 

۲۷ فروردین ۱۳۹۷
سعید محمودی ازناوه، تأکید کرد:
جشنواره ملی عکس بناهای تاریخی«احیاء» در صورت تداوم راهگشا خواهد بود

عضو هیئت داوران نخستین جشنواره عکس بناهای تاریخی«احیاء» گفت: اگر این جشنواره تدوام پیدا کند و در دوره های بعدی نیز شاهد برگزاری آن باشیم می تواند در زمینه احیاء بناهای تاریخی بسیار راهگشا باشد.

۱۴ اسفند ۱۳۹۶
شهردار ابرکوه یزد تأکید کرد:
جشنواره ملی عکس «احیاء» عاملی اثر بخش برای پیشبرد باززنده سازی بناهای تاریخی

شهردار شهر ابرکوه استان یزد، با اشاره به نقش اثر بخش جشنواره ملی عکس احیاء در در پیشبرد اهداف حفظ و باززنده سازی بناهای تاریخی کشور، گفت: از طرف این شهرداری به آثار ارزشمندی که با محوریت آثار این شهر گرفته شده باشد و بتواند مقام اول تا سوم جشنواره یاد شده را از آن خود کنند به ازای هر اثر، مبلغ بیست میلیون ریال جایزه پرداخت می شود. 

۲۴ بهمن ۱۳۹۶
همزمان با برپایی یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری؛
نخستین جشنواره ملی عکس احیاء با حضور معاون رئیس جمهور آغاز به کار کرد

نخستین جشنواره عکس احیاء باحضور علی‌اصغر مونسان، معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و همراهی پرهام جانفشان، سرپرست صندوق احیا و رئیس شورای سیاستگذاری این جشنواره در یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته رسما آغاز به کار کرد.

۰۳ بهمن ۱۳۹۶
همزمان با برپایی یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری انجام می شود:
آغاز به کار نخستین جشنواره عکس احیاء با حضور معاون رئیس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی

رییس شورای سیاست گذاری از آغاز به کار نخستین جشنواره عکس بناهای تاریخی «احیاء» همزمان با مراسم رونمایی از تندیس این جشنواره توسط معاون رئیس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور، خبر داد.

۰۲ بهمن ۱۳۹۶
باصدور احکام جداگانه ای از سوی پرهام جانفشان انجام شد:
انتخاب دو عضو شورای سیاست گذاری و دبیر جشنواره ملی عکس بناهای تاریخی "احیاء"

رییس شورای سیاستگذاری نخستین جشنواره عکس ملی "احیاء" در احکام جداگانه اعضای شورای سیاستگذاری و دبیر نخستین جشواره احیاء بناهای تاریخی و فرهنگی را انتخاب کرد.

۰۲ بهمن ۱۳۹۶