باصدور احکام جداگانه ای از سوی پرهام جانفشان انجام شد:

انتخاب دو عضو شورای سیاست گذاری و دبیر جشنواره ملی عکس بناهای تاریخی "احیاء"

رییس شورای سیاستگذاری نخستین جشنواره عکس ملی "احیاء" در احکام جداگانه اعضای شورای سیاستگذاری و دبیر نخستین جشواره احیاء بناهای تاریخی و فرهنگی را انتخاب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صابتا، پرهام جانفشان در احکامی جدا گانه سیدرضا موسوی عکاس با سابقه عرصه هنر و میراث فرهنگی(  عضو هیئت داوران یازدهمین دوره عکس جشنواره سی و دوم تئاتر فجر و دبیر عکس سی و سومین دوره این جشنواره)، مجتبی چناری مدرس عکاسی (داور جشنواره ملی عکس پلیس در سال 1387 و 1389)،  را به عنوان اعضای شورای سیاستگذاری نخستین جشنواره عکس "احیاء" انتخاب کرد .
وی همچنین با دعوت از  رامین افشاری مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی و روح الله مهدی نژاد رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برای حضور در شورای سیاست گذاری این جشنواره ترکیب پنج نفره این شورا را مشخص نمود.
در همین راستا، رییس شورای سیاستگذاری جشنواره"احیاء"، سید امین صانعی مهری مدیر روابط عمومی صندوق احیاء بناهای تاریخی و فرهنگی را به عنوان دبیر و حسن تسبیح پور مدیر حراست صندوق احیاء را به عنوان مسئول حراست اولین جشنواره ملی عکس بناهای تاریخی ایران منصوب کرد .
جانفشان توجه به میراث فرهنگی و بناهای تاریخی کشور و اهمیت بخشی به بناهایی که کمتر دیده شده اند از رهگذر لنز دوربین عکاسان را از جمله اهداف برگزاری جشنواره یاد شده عنوان کرده است .
گفتنی است، بنابر اعلام رییس شورای سیاستگذاری این جشنواره، فرآیند انتخاب هیئت داوران این رویداد فرهنگی هم اکنون در حال نهایی شدن است و به زودی نتیجه آن به اطلاع عموم علاقه مندان می رسد .